Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


21 серпня 2014 року

День поля на Волині

"ЯКЕ НАСІННЯ ― ТАКЕ Й КОРІННЯ"

У цьому мали змогу переконатися учасники Дня поля, що відбувся у Торчині на базі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Родючість-агро»

Картопля на Волині ― другий хліб. Але вирощуванням її в останні роки займаються лише фермерські господарства і селяни-одноосібники. Крупних виробників можна перерахувати на пальцях. СГТзОВ «Родючість-агро» ― один із них. Це єдине в області господарство, яке має повний цикл виробництва, починаючи від вирощування насіннєвого матеріалу і закінчуючи його зберіганням. Торчинці збудували сучасне овочесховище з вентиляцією, комп'ютерним управлінням температурою, можливістю складування в контейнери. Це дає змогу не лише зберігати насіннєву картоплю, а й якнайкраще підготувати її до посадки.

©Євгенія СОМОВА

Читати детальніше>>


Переглянути фоторепортаж події тут31 липня 2014 року

Перспективи виходу картоплярів на європейський ринок.

 

Завантажити відеоролик

4 липня 2014 року

Делегація представників СГТзОВ "Родючість-агро" на чолі з директором Шегедином В. Й. відвідала з'їзд картоплярів у республіці Польща з нагоди 20-ої річниці POMORSKO MAZURSKA HODOWLA ZIEMNIAKA у місті Слупськ.

Фоторепортаж події можна переглянути тут


14 травня 2014 р.

Співпраця з біо-лабораторією СНУ імені Лесі Українки

    14 травня на факультеті біології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в рамках Фестивалю науки, який проходить цими дня у виші, відбулася презентація лабораторії біотехнології кафедри лісового та садово-паркового господарства. Повноцінне функціонування лабораторії було б неможливим без фінансової підтримки Благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Про біотехнологію як міждисциплінарну галузь, яка покликана, зокрема, розв’язати проблему продовольства в світі, а також початки функціонування лабораторії в нашому навчальному закладі розповів декан біологічного факультету Андрій Поручинський. Андрій Іванович висловив вдячність Благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» за виділені кошти, завдяки яким на сьогодні лабораторія біотехнологій СНУ імені Лесі Українки майже повністю укомплектована, аби забезпечити повний цикл своєї діяльності, а також ректору Ігорю Коцану, який посприяв втіленню ідеї створення лабораторії.Детальніше>>

Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 © Schemaks