Наші партнери

Фірма ТзОВ «Азотер Україна» заснована на початку 2012 року. Основною сферою нашої діяльності є просування продукції фірми «Азотер» С.Р.О. , Словаччина , надання консультацій щодо різних аспектів технологій вирощування с/г культур на основі використання біопрепаратів серії «Азотер». Дотримання взятих на себе зобов’язань на підставі укладених договорів, якісний асортимент продукції та ефективність логістики дозволяють нам щороку збільшувати кількість партнерів в Україні.

Компанія «БТУ-Центр» ― український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. Серед наших продуктів – лінійки для захисту та живлення рослин, оздоровлення ґрунтів, біопрепарати для тваринництва та ін. Загалом нами запатентовано більше 50 біопрепаратів. Продукція компанії дозволена до використання в органічному землеробстві, що підтверджується сертифікатом Organic Standard.

Bayer CropScience — одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в сфері захисту рослин, насіння, та біотехнологій. Компанія пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння; інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.
В сфері несільськогосподарського призначення Bayer CropScience пропонує широкий вибір товарів та послуг для контролю шкідників на присадибних ділянках та у лісах. Структура компанії налічує шість оперативних бізнес-підрозділів: чотири регіональні підрозділи Bayer CropScience, Environmental Scienceта Seeds.

Hodowlę ziemniaka utworzono w Strzekęcinie w 1950 roku. Materiały hodowlane i nasienne ziemniaka zgromadzone zostały z zabezpieczonych i rozmnożonych rodów i odmian w latach 1945-1950 w gospodarstwach rejonu koszalińsko - bobolickiego. Początkowo w Strzekęcinie prowadzono hodowlę zachowawczą i nasiennictwo ziemniaka, a w parę lat później rozpoczęto także hodowlę nowych odmian. Bazą dla hodowli ziemniaka była mała szklarnia i adaptowana przechowalnia, w której składano rody i klony hodowlane.

Компанія «Дюпон» - світовий хімічний гігант з понад 210-річною історією, привносячи свій багатий, більш ніж двовіковий досвід в сфері наукових відкриттів, співпрацює з фермерами, вченими, компаніями і урядами по всьому світі, щоб збільшити виробництво, якість і безпеку продуктів харчування.

«Самміт-Агро Юкрейн» (Summit-Agro Ukraine) — компанія з виробництва ЗЗР японських та європейських виробників. Компанія заснована в 1999 р. і входить до групи компаній «СУМІ АГРО ЄВРОПА», що має філії та представництва у більшості країн Європи. Об’єднані ресурси «СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН», «СУМІ АГРО ЄВРОПА» та компаній на національних рівнях забезпечують потужну основу для розвитку, здійснення маркетингових та логістичних операцій в аграрному секторі.
Основний напрям діяльності — оптова торгівля засобами захисту рослин, біопродуктами та допоміжними речовинами для с/г виробництва.

Міжнародна компанія ТОВ "ТерраТарса Україна" була cтворена восени 2011 року в результаті злиття компанії Doktor Tarsa (Туреччина) і групи компаній Терра. Основним видом діяльності компанії є постачання комплексних технологічних рішень для вирощування овочів у закритому та відкритому ґрунті, а також виробництво спеціальних мікродобрив для позакореневого підживлення польових культур.

«Укравіт» - аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі та у сегменті приватних господарств. Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «Укравіт» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі.

ТОВ Торговий Дім «Ензим-Агро» входить до складу Групи Компаній «Ензим» - єдиного великого промислового підприємства на території України, що спеціалізується на виробництві біологічних і ферментних препаратів. Основним напрямком діяльності підприємства ТОВ ТД «Ензим-Агро» є реалізація біологічних і ферментних препаратів для рослинництва.

З початку 2007 року ТОВ «Агріко Україна» розпочало свою діяльність на території України та на сьогоднішній день вже стало лідером постачання високоякісного насіннєвого матеріалу картоплі на території всієї країни.

Компанія «Франдеса» була заснована в березні 2006 року. На місці занепалого Ветсанутильзавод, розташованого майже в двох кілометрах від м Берези Брестської області було розпочато будівництво сучасного заводу з виробництва хімічних засобів захисту рослин.

Агротехносоюз – компанія, що вже 10 років предcтавляє в Україні німецьку компанію Humintech GmbH. За допомогою антистресантів та стимуляторів росту вироблених в Німеччині ми допомагаємо отримувати стабільні та високі врожаї пшениці, соняшника, сої та інших культур українським сільгоспвиробникам в умовах впливу стресів різної природи: засухи, заморозків, пригнічень гербіцидами, незбалансованого живлення…

Корпорація FMC була заснована в Каліфорнії в 1883 році, і заявила про себе за допомогою винаходу Джона Біна - першого поршневого обприскувача для сільського господарства. Таким чином корпорація FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років.

Компанія "Агрітема" з 2005 року представляє унікальні продукти для обробки насіння. Як інноваційна компанія, Агрітема першою відкрила для аграрного ринку України полімерні барвники Sepiret™ та інокулянти для сої від світового лідера компанії "Becker Underwood". Діяльність компанії спрямована на виключно якісне обслуговування кожного клієнта, забезпечення його найкращими світовими новинками, які сприятимуть його економічному зростанню та високій прибутковості. Команда компанії Агрітема гарантує своєчасні поставки замовлення, консультації тільки кваліфікованих фахівців та комплекс індивідуального підходу до кожного клієнта.