Сторінки

4 3 2 1

Опис новин на сторінці

19 серпня 2015 року Відбувся День Поля

Шегедин Володимир - директор СГТзОВ "Родючість-Агро"
- Коли я ділюсь досвідом, набагато більше отримую взамін. Сьогодні до нас приїхали гості з-за кордону. Зі всіх куточків України зібрались автори сортів, представники великих хімічних компаній, фермери і одноосібники. Адже скільки хазяйок, стільки рецептів борщу. Так само: скільки фермерів - стільки і секретів вирощування картоплі. Кожен знає те, чого не знаю я. По-перше, обмінюючись досвідом на таких зустрічах, почуєш таке, чого не прочитаєш в жодній книзі чи інтернеті. По-друге люди бачать, що ми вирощуємо урожай, а не перепродаєм, і з великою довірою купують нашу продукцію. Не секрет, що сьогодні можна купити будь-яку ліцензію і вирощувати кота в мішку. А ми працюємо від пробірки і до врожаю в полі. Стараємся застосовувати мінімум хімічних препаратів. І ми це робимо з двох причин: щоб була доступна ціна нашого продукту, і щоб люди не боялись цю картоплю їсти.

Читатти статтю повністю>>

На землях ТзОВ «Родючість-Агро», що у Луцькому районі, 19 серпня, відбувся День поля картоплі.

ДО ТОРЧИНА ЗА КАРТОПЛЕЮ ЇДУТЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ.

На базі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Родючість-Агро» відбувся День поля...

©Євгенія СОМОВА

29 травня 2015 року Українсько-польська зустріч

Учасники поїздки ознайомилися з веденням господарства СГТзОВ «Родючість-агро» Луцького району. Господарство має закінчений цикл вирощування картоплі, починаючи з вирощування насіння і закінчуючи зберіганням бульби. Директор СГТзОВ «Родючість-агро» Володимир Шегедин продемонстрував овочесховище в якому охолоджується та зберігається картопля з поля. Сховище вміщує 640 тонн овочів. Там бульба зберігається майже цілий рік у хорошій якості і практично без втрат. У майбутньому господар планує добудувати картоплесховище на 3200 тонн і надавати послуги із зберігання бульби, адже дрібному сільгоспвиробнику звести такий об’єкт – не під силу. Окрім того, Володимир Шегедин зазначив, що у планах – розробка проектів по переробці картоплі, тому «Родючість-агро» шукає партнерів та готове до співпраці з польськими колегами.

22 квітня 2015 року Зустріч з представниками голландських компаній

22.04 In the framework of the Netherlands trade mission to Lutsk a group of the Dutch companies visited “Rodyuchist Agro” - one of the leading agricultural producers of Volyn. Agricultural Counsellor E.J.Krajenbrink, Mr. V. Shegedyn (director of Rodyuchist Agro), Mr. I.Yarmolskyi (Head of Lutsk District Administration) and the Dutch businessmen had a very fruitful discussion on the developments in agricultural secto, structure of the market of the open field vegetables and potatoes, possibilities for cooperation between local agro-producers and Dutch business. The Embassy expresses its sincere gratitude to Mr. Shegedyn and the staff of Rodyuchist Agro for open discussion and hospitality and wishes productive and successful agricultural season in 2015.

22.04 У рамках торгової місії Нідерландів в Луцьку група голландських компаній відвідала "Родючість-агро" - одного з провідних виробників сільськогосподарської продукції Волині. Сільськогосподарський радник E.J.Krajenbrink, пан В. Шегедин (директор "Родючість-агро"), пан I.Yarmolskyi (керівник Луцької районної адміністрації) та голландські бізнесмени мали дуже плідну дискусію про події в сільськогосподарському секторі, структуру ринку польових овочів та картоплі, можливості для співпраці між місцевими сільгоспвиробниками і голландськими бізнесменами. Посольство висловлює щиру подяку пану В. Шегедину і персоналу "Родючість-агро" за відкрите обговорення та гостинність і бажає продуктивного та успішного сільськогосподарського сезону в 2015 році.

Джерело інформації>>

Переглянути фоторепортаж>>

Сторінки

4 3 2 1