Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


25 жовтня 2017 року

На виїзних зборах Української асоціації виробників картоплі

ФГ "Шегедин" стало учасником УАВК

Матеріали виїзних зборів>>

Читати детальніше на сайті УАВК>>


Серпень 2017 року

Голова ФГ "ШЕГЕДИН" Володимир Шегедин відвідав Національний день картоплі в Польщі

Читати статтю з журналу "Овощеводство">>


18 серпня 2017 року

Відбувся День ПоляВідеорепортаж Дня Поля


КАРТОПЛЯ, БУЛЬБА, БАРАБОЛЯ… У ТОРЧИНІ – ДЕНЬ ПОЛЯ!


        Не тільки кетчупами та майонезами славне вищезгадане селище Луцького району. Адже воно має всі шанси стати картопляною столицею Волині та по новому зазвучати на всю Україну. А все тому, що тут більше 15-ти років діє СГТзОВ «Родючість-Агро» під невтомною орудою місцевого мешканця Володимира Шегедина, аграрія з творчою душею, який нещодавно заснував і фермерське господарство зі своїм прізвищем.

©Світлана Зозуля

Читати статтю повністю на сайті газети "СЛАВА ПРАЦІ">>


КАРТОПЛЯ - ЯК У ЄВРОПІ

Аграрії поділилися секретами високих врожаїв бульби


Господарство Шегедина відкрило сезон збирання картоплі
Тут вирощують понад 70 різних сортів картопліЧитати статтю газети "Вісник+К" повністю>>


Читати статтю повністю>>


День поля з ФГ «Шегедин». Волинської обл.

18 серпня 2017р. компанія UKRAVIT прийняла участь, в якості генерального спонсора, у аграрному заході: День поля «Економічна доцільність різних технологій захисту від хвороб картоплі». Захід відбувся на базі СГТзОВ «Родючість-aгро» за сприяння організатора
ФГ «Шегедин» (смт. Торчин Луцького району, Волинської області). Демо ділянку картоплі було оброблено препаратами компанії UKRAVIT з комплексним підживленням мікродобив Авангард та регулятором росту Гулівер Стимул.


Читати детальніше на сайті компанії UKRAVIT>>18.08.2017- ДЕНЬ ПОЛЯ ФГ "ШЕГЕДИН", ВОЛИНСЬКА ОБЛ.


Відбулася чудова можливість знову протестувати ефективність спрацювання препаратів від компанії Арокс Кроп. Дане свято пройшло традиційно в смт Торчин в колоритного та позитивного господаря Шегедина Володимира Йосиповича. Також приймали участь такі відомі компанії: Самміт Агро Юкрейн, Дюпон Україна, Укравіт, Агротехносоюз, Азотер Україна. На демо полях була можливість для багатьох відвідувачів порівняти різні системи захисту та підживлення на однакових сортах картоплі. Продукти Арокс Кроп що використовувалися- протруйник Магнум Дуо, інсектицид Інспектор, фунгіцид Вальтер, стимулятор росту Стимовіт показали досить чудовий результат і сам господар відмітив їх ефективність та відносно невеликі витрати на обробіток 1 га.
Компанія Арокс Кроп вже не перший рік приймає участь в даному заході і тому були присутні багато партнерів, що вже також використовували ряд цих препаратів. Приємно було чути добрі відгуки від фермерів !!!

Велика подяка організатору - Шегедину Володимиру Йосиповичу!

Так що будемо разом удосконалюватися та дотримуватися слогану компанії: Aroks Crop - енергія розвитку!

Читати статтю повністю на сайті компанії "Арокс Кроп">>


Відбувся День поля для картоплярів

ФГ «ШЕГЕДИН» та СГТзОВ «Родючість-агро» спільно
18 серпня у смт.Торчин Луцького району  провели День поля, на тему «Економічна доцільність різних технологій захисту від хвороб картоплі».

     Участь у заході взяв начальник відділу землеробства департаменту агропромислового розвитку Олександр Книш. На День поля прибули понад півтори сотні картоплярів, як з Волинської області, так і багатьохінших областей України.Читати статтю на сайті Департаменту агропромислового розвитку>>

Презентації День Поля>>


Фоторепортаж Дня Поля>>


23 березня 2017 року

Засновано Фермерське господарство "ШЕГЕДИН"

Мета створення господарства - вирощування якісного насіння картоплі.


Квітень 2017 року

"Латона" і "Альвара" картопляні фаворити!

З біодобривами Azoter ці сорти дають неймовірні врожаї бульб!

Читати статтю повністю>>


27-28 січня 2017 року

"БЕЗ КОНТАКТІВ НЕМАЄ КОНТРАКТІВ": ДО ЛУЦЬКА ЗАВІТАВ МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС

        Допомогти налагодити корисні контакти між представниками українського, зокрема волинського, та закордонного бізнесу, вирішила Волинська торгово-промислова палата. За 15 кілометрів від Луцька у комплексі "Зелений Гай" Волинська ТПП зібрала величезну кількість підприємців, які отримали змогу поспілкуватися у форматі "business to business", щоб прокласти шлях до надійного партнерства в майбутньому.Міжнародна зустріч отримала назву "Бізнеспартнерство-2017" і триватиме упродовж 27-28 січня.      

        "Бізнеспартнерство – основа розвитку зовнішньоекономічних зв'язків", – наголошує президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич перед аудиторією.

        Серед слухачів – представники таких відомих волинських підприємств, як "СКФ Україна", "Птахокомплекс-"Губин", "Укрспирт", "Тигрес" "Павлівський пивзавод", "Едельвіка" та багато інших. Прибуло й бізнесмени з Польщі. Є представники Чехії, Хорватії, Білорусі і навіть Іспанії.

©Василь Бідун


Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 © Schemaks