Сторінки

6 5 4 3

Опис новин на сторінці

25 жовтня 2017 р. На виїзних зборах Української асоціації виробників картоплі ФГ "Шегедин" стало учасником УАВК

Матеріали виїзних зборів>>

Читати статтю на сайті УАВК>>

Серпень 2017 р. Голова ФГ "ШЕГЕДИН" Володимир Шегедин відвідав Національний день картоплі в Польщі

Читати статтю з журналу "Овощеводство">>

18 серпня 2017 р. Відбувся День Поля

Презентації День Поля>>

Фоторепортаж Дня Поля>>

КАРТОПЛЯ, БУЛЬБА, БАРАБОЛЯ… У ТОРЧИНІ – ДЕНЬ ПОЛЯ!

Не тільки кетчупами та майонезами славне вищезгадане селище Луцького району. Адже воно має всі шанси стати картопляною столицею Волині та по новому зазвучати на всю Україну. А все тому, що тут більше 15-ти років діє СГТзОВ «Родючість-Агро» під невтомною орудою місцевого мешканця Володимира Шегедина, аграрія з творчою душею, який нещодавно заснував і фермерське господарство зі своїм прізвищем.

©Світлана Зозуля

КАРТОПЛЯ - ЯК У ЄВРОПІ

Аграрії поділилися секретами високих врожаїв бульби

У селищі Торчин Луцького району відбувся традиційний День поля. Організатором заходу, який проводять уже понад десять років, є Володимир Шегедин – директор сільськогосподарського товариства «Родючість-Агро» та засновник фермерського господарства «Шегедин». Дійство організовують, щоб налагодити партнерські бізнес-зв’язки, перейняти досвід, поділитися «картопляними» секретами. Має що показати й господар: Володимир Шегедин вирощує понад 70 сортів картоплі. Волинську бульбу цінують у всій Україні.

©Оксана ОЛІЙНИК

Читати статтю повністю>>

Господарство Шегедина відкрило сезон збирання картоплі

Тут вирощують понад 70 різних сортів картоплі

Закінчується останній літній місяць, а з ним - і пора відпочинку. На порозі осінь, тож потрібно дбати про зимові запаси. Знаний на Волині і за її межами аграрник Володимир Шегедин нещодавно у селі Усичі Луцького району провів День поля і продемонстрував, які врожаї отримує від 21 сорту картоплі, котрий вирощував на дослідних ділянках. А також п’ять технологій захисту цього овочу від різних виробників на сорті картоплі латона. Всі присутні не лише почули консультації спеціалістів з перших вуст, а й отримали якісний посадковий матеріал.

©Руслана ТАТАРИН

Читати статтю повністю>>

23 березня 2017 р. Засновано Фермерське господарство "ШЕГЕДИН"

Мета створення господарства - вирощування якісного насіння картоплі.

Квітень 2017 р. "Латона" і "Альвара" картопляні фаворити! З біодобривами Azoter ці сорти дають неймовірні врожаї бульб!

Волинь здавна зажила слави картопляної столиці України. Й недаремно. Саме в нашому краї вирощується левова частка бульби. Бо у волинян картопелька у раціоні є щодень: варена та смажена, печена в печі та на вогні. А різноманітних страв з неї стільки вже по-напридумували, що й годі усі перелічити. І під кожну з них найапетитніший сорт пропонує виробник насіння картоплі - сільськогосподарське товариство «Родючість-арго».

©Наталія КРАВЧУК

Читати статтю повністю>>

27-28 січня 2017 р. "БЕЗ КОНТАКТІВ НЕМАЄ КОНТРАКТІВ": ДО ЛУЦЬКА ЗАВІТАВ МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС

Допомогти налагодити корисні контакти між представниками українського, зокрема волинського, та закордонного бізнесу, вирішила Волинська торгово-промислова палата. За 15 кілометрів від Луцька у комплексі "Зелений Гай" Волинська ТПП зібрала величезну кількість підприємців, які отримали змогу поспілкуватися у форматі "business to business", щоб прокласти шлях до надійного партнерства в майбутньому. Міжнародна зустріч отримала назву "Бізнеспартнерство-2017" і триватиме упродовж 27-28 січня. "Бізнеспартнерство – основа розвитку зовнішньоекономічних зв'язків", – наголошує президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич перед аудиторією. Серед слухачів – представники таких відомих волинських підприємств, як "СКФ Україна", "Птахокомплекс-"Губин", "Укрспирт", "Тигрес" "Павлівський пивзавод", "Едельвіка" та багато інших. Прибуло й бізнесмени з Польщі. Є представники Чехії, Хорватії, Білорусі і навіть Іспанії.

©Василь Бідун

Читати статтю повністю>>

Сторінки

6 5 4 3