Сторінки

8 7 6 5

Опис новин на сторінці

7 березня 2019 року ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ – НАЙЦІННІШІ У СВІТІ!

Читати статтю повністю>>

11-13 вересня 2018 року Поїздка на картопляну виставку POTATO EUROPE 2018

Голова фермерського господарства "ШЕГЕДИН" Володимир Шегедин відвідав у складі делегації з України картопляну виставку POTATO EUROPE 2018 м. Ганновер, Німеччина.

Фоторепортаж події>>

17 серпня 2018 року відбувся День Поля "Захист для фермера – традиційні та біо-технології захисту картоплі від хвороб та шкідників"

Презентації>>

Фоторепортаж>>

У Заборолі зареєстрували картоплярський СОК - перший на Волині та в Україні

Створення на Волині сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу виробників картоплі – потреба часу. У цьому переконані люди, які безпосереднього займаються вирощуванням цієї культури, що є необхідним продуктом харчування кожної сім’ї. Щасливими побачила автор цих рядків товаровиробників картоплі у день реєстрації кооперативу, серед яких був керівник фермерського господарства «Шегедин», що у Торчині, Володимир Йосипович Шегедин. Ось що він повідомив:
- 24 липня 2018 року – знаковий день для картоплярів. Цього дня сільськогосподарський обслуговуючий кооператив було зареєстровано за юридичною адресою в селі Забороль. Сюди ввійшли 14 засновників, 12 одноосібників та два фермерських господарства – «ЕКО-ТУР» та «ШЕГЕДИН». Оскільки нашу волинську картоплю знають в Україні, цінують за прекрасні смакові якості, тому одноголосно було вирішено, що кооператив працюватиме під брендом «Волинська картопля».

©Газета Слава Праці

Як знайти бізнес-партнера в Європейському союзі

Сторінки

8 7 6 5